Ürünlerinizi daha fazla kişiye ulaştırmak ve marka adınızı mı arttırmak istiyorsunuz? Siz de ayvalikorganik.com.tr’da sanal bir “Mağaza”a sahip olabilirsiniz.

Öncelikle ayvalikorganik.com.tr’da sanal bir “Mağaza” açmak için vergi numarası olan bir şirket olmanın yanında satmayı düşündüğünüz bütün ürünlerin organik ve/veya doğal ürün sertifikalı olması gerekmektedir.

Eğer yukarıda bahsi geçen şartlarını sağlıyorsanız yapmanız gereken ayvalikorganik.com.tr’a girdiğinizde sağ üst tarafta bulunan ”Mağaza Girişi” butonuna tıklayın. Açılan yeni sayfanın, sol bölümünde bulunan ”Yeni Mağaza” butonuna tıklayarak kayıt işleminize başlayabilirsiniz.

”Yeni Mağaza Başvurusu” formunda sizden aşağıdaki bilgileri istenmektedir.
Mağaza Adı : İstediğiniz bir sanal “Mağaza” adını belirtiniz.
Mağaza Açıklama : Satış yaptığınız sektörleri, ürün çeşitliliğinizi ve satış ilkelerinizi gibi bilgilerinizi girebilirsiniz.
Şirket Türü :Şahıs, Limited, Anonim şirketi seçeneklerinden birini seçiniz.
Şirket Hesap Bilgileri: Ad, Soyad / Ünvan, telefon ve e-mail adresinizi doldurduktan sonra parolanızı belirleyiniz.

”Mağaza’mı Oluştur” butonuna tıklayarak başvurunuz incelenmek üzere ayvalikorganik.com.tr sistemine düşer. Gerekli incelemeler sonucunda
başvurunuza onay verilir.

“Mağaza” oluşturma başvurunuz onaylandıktan sonra, sisteme giriş yaparak “Mağaza” panelinizden logonuzu yüklemek ile başlayabilirsiniz. Ürünlerinizi listeleyip, siparişlerinizi yönetmeye başlayabilirsiniz.